Kullanıcı Kılavuzu

euromsg express hesabınız ile listenizi yükleyin, e-posta tasarımlarınızı oluşturun, kampanyalarınızı kurun, listenize gönderin ve kampanyalarınızın başarısını kolaylıkla ölçümleyin!

1. Anında Hesabınızı Oluşturun

euromsg express, üçüncü bir kişiye ihtiyaç duymadan, kolaylıkla kullanabilmeniz için tasarlandı. Toplu e-postalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde gönderebilmeniz için, üyelik formunda yer alan e-posta adresinizi doldurup, şifrenizi oluşturarak anında hesabınızı oluşturabilirsiniz. euromsg express hesabınızda, dilerseniz bireysel e-posta adresinizi, dilerseniz şirket e-posta adresinizi kullanabilirsiniz.

2. Listenizi Kolaylıkla Yükleyin

euromsg express hesabınızı oluşturduktan sonra, panelde yer alan “Üye Liste Yönetimi” sekmesi üzerinden kolaylıkla ve dilediğiniz sayıda liste oluşturabilirsiniz. Üyelerinizi listenize ister toplu bir şekilde, isterseniz tek tek ekleyebilirsiniz. Listelerinize isim verebilir, sisteme anında kaydedebilir ve dilerseniz toplu e-postalarınızı göndermeden test edebilmeniz için bir test listesi de oluşturabilirsiniz. Sizin konforunuz için her şeyi düşündük!

Küçük veya orta ölçekli işletmenizi geliştirin, büyütün ve cironu katlayın.

3. İster Hazır Şablonunu Seçin, İster Kendiniz Tasarlayın

E-postalarınızın etkileyici bir tasarıma sahip olması, hedef kitlenizin dikkatini çekmek için oldukça önemlidir. euromsg express ile, tasarım ekibine ihtiyaç duymadan muhteşem tasarımları kendiniz oluşturabilirsiniz. Sürükle bırak şablon sihirbazımızı kullanarak dilediğin HTML kodu, görsel, buton, logo ve metni e-postanıza ekleyebilir, sayısız renk ve yazı stilinde kolaylıkla özgün tasarımlar yaratabilirsiniz. Zaman kaybetmek istemezseniz sizin için oluşturduğumuz hazır şablonları kullanabilir ve dikkat çekici tasarımlara sahip e-postalarınızı kitlelere ulaştırabilirsiniz.

4. Toplu E-postalarınızı Gönderin

Kolay bir şekilde profesyonel bir tasarıma ve etkileyici bir içeriğe sahip e-posta şablonunuzu oluşturdunuz. euromsg express ile oluşturduğunuz e-postanızı, vakit kaybetmeden alıcılarınıza gönderebilirsiniz. E-posta konu başlığından alt başlığa, gönderen adından buton metni önerilerine kampanyalarınızın başarıya ulaşması için tüm ayrıntılara yer verdiğimiz formları kullanarak toplu e-postalarınızı oluşturduğunuz listelere hemen gönderebilirsiniz.

5. Raporlayın

euromsg express, e-posta kampanyalarınızın başarısını ölçümlemenizi sağlayacak rapor görüntüleme araçları ile markanızı büyütmenize destek olur. Toplu e-postaların başarısını ölçümleyebilmeniz için açılma/tıklanma oranları, gönderilen kişi adedi, gönderim miktarı, spam skoru ve Google Analytics üzerinden sunulan UTM verilerinin yer aldığı ayrıntılı raporlar sunar. Almış olduğunuz geri bildirimler ile e-posta pazarlama kampanyalarının başarısını takip ve analiz edebilir, optimize ederek daha verimli hale getirebilirsiniz.

KOBİ ve Start-up’lara Özel

Self servis euromsg express ile küçük ve orta ölçekli işletmenizi birlikte büyütelim!

Maliyeti Düşük Getirisi Yüksek

Bütçe dostu euromsg express ile kur farkını düşünmeden kampanyalarınızı oluşturun!

Kullanıcı Dostu Türkçe Arayüz

Yerli üretim euromsg express’i Türkçe paneli kullanın, anında kampanyalarınızı oluşturun!

Çağın gereklerine ayak uydurmanızın vakti geldi.
Hadi başlayalım!