Hakkımızda

Markanı büyütecek çözümler için yanındayız.

Türk mühendislerin geliştirdiği Omnichannel pazarlama otomasyonuyla 20 yıldır 1500’ü aşkın global markaya hizmet veren Related Digital, pazardaki talepleri göz önünde bulundurarak yepyeni bir self-servis e-posta pazarlama çözümü geliştirdi: euromsg express.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin gelişimini destekleyen bu çözüm, günümüzün en etkin ve maliyeti en düşük dijital pazarlama yöntemi olan toplu e-posta gönderiminin dakikalar içerisinde hazırlanmasına olanak sağlıyor. Kurulum gerekmeden, farklı dilleri destekleyen arayüzü ve kullanımı son derece kolay olan panel üzerinden işletmeler, yarattıkları dijital kampanyaları mevcut ve olası müşterilerine anında ulaştırıyor. E-posta gönderimlerinin, dijital pazarlama çalışmalarına olan etkilerini detaylı raporlarla öğrenilebilmesine imkan sağlayan euromsg express, geri bildirimler sayesinde kampanya süreçlerini daha verimli hale getiriyor ve ciroyu arttırmayı mümkün kılıyor.

Related Digital Kimdir?

Doğuş Holding’in stratejik teknoloji yatırımlarından biri olan Related Digital, 2002 yılında, e-posta pazarlama şirketi olarak kurulmuştur. Sonrasında, online ve offline kanallar üzerinden topladığı verilere dayalı, yapay zeka destekli pazarlama otomasyonunu sağlayan Related Marketing Cloud(RMC) platformuna dönüşerek, omnichannel dijital pazarlama alanında Türkiye’nin öncü şirketlerinden biri olmuştur. İstanbul, Hamburg, Dubai ve Londra’daki 4 ofisi ve 150’den fazla çalışanı ile toplamda 30 ülkede faaliyet gösteren Related Digital; Estee, Lauder, Victoria’s Secret, Carter’s, IKEA, Marks&Spencer gibi büyük global markaların yanı sıra; Boyner, Garanti BBVA, Akbank, Pegasus, Turkcell, Mavi, Etstur gibi yerli lider markalar da dahil olmak üzere 1500’den fazla dünya markasına hizmetlerini ulaştırmaktadır.

Yaratıcı, işbirlikçi ve yenilikçi bir ortamda kendini sürekli geliştirmek isteyen takım arkadaşları arıyoruz!