Fiyatlar

İşletmeni büyütmen ve geliştirmen için bütçene ve ihtiyacına uygun paketler

★ Yeni
Hoş Geldin Paketi

Hemen hesap oluştur, bir ay boyunca geçerli ücretsiz 500 gönderim hakkı kazan!

Hoşgeldin Paketi

Aylık Paketlerde Sözleşme ve Taahhüt Yok.
Bütçeni Zorlama, Dilediğin Pakete Kolayca Geç.

 

Taahhütsüz

24,90 TL+KDV

5.000 Gönderim

Taahhütsüz
44,90 TL+KDV

10.000 Gönderim

Taahhütsüz

114,90 TL+KDV

25.000 Gönderim

Taahhütsüz

214,90 TL+KDV

50.000 Gönderim

Avantajlı fiyatlar
20,00 TL/AY
120,00 TL+KDV

5.000 Gönderim

Avantajlı fiyatlar
36,00 TL/AY
216,00 TL+KDV

10.000 Gönderim

Avantajlı fiyatlar
99,00 TL/AY
594,00 TL+KDV

25.000 Gönderim

Avantajlı fiyatlar
189,00 TL/AY
1.134,00 TL+KDV

50.000 Gönderim

Avantajlı fiyatlar
15,00 TL/AY
180,00 TL+KDV

5.000 Gönderim

Avantajlı fiyatlar
30,00 TL/AY
360,00 TL+KDV

10.000 Gönderim

Avantajlı fiyatlar
75,00 TL/AY
900,00 TL+KDV

25.000 Gönderim

Avantajlı fiyatlar
145,00 TL/AY
1.740,00 TL+KDV

50.000 Gönderim

Paketlerde Özellik Ayrımı Yok.
Dilediğin Paketi Tercih Et, Tüm Özelliklerden Yararlan.

 • Sınırsız liste ekleme blank euromsg express ile dilediğin kadar liste oluşturabilir, oluşturduğun listeleri kampanyalarına göre adlandırabilir ve kaydedebilirsin. Dilersen, sisteme kendi oluşturduğun listelerini TXT formatında da ekleyebilirsin.
 • Çoklu üye ekleme seçenekleri blank euromsg express ile hazırda bulunan dosyalarında yer alan üyelerini istersen tek tek, istersen çoklu bir şekilde listelerine ekleyebilirsin.
 • Üye durumu güncelleme blank euromsg express ile, e-posta gönderimi yapmak istemediğin üyelerinin durumunu pasif olarak güncelleyebilir, gönderim yapmayı durdurabilirsin. Dilersen pasif hale getirdiğin üyelerinin durumunu daha sonra aktif konuma getirebilirsin.
 • Kampanya kopyalama blank euromsg express ile oluşturduğun kampanyalarını daha sonra kullanmak üzere kaydedebilir ve kampanyalarını kopyalayarak üzerinde değişiklikler yapabilirsin.
 • Yeni üyelik oluşturmadan paketler arası geçiş blank euromsg express, ihtiyacına göre paketler arası geçiş yapmana olanak tanır. Dilersen paketini yükseltebilir veya düşürebilirsin.
 • Çoklu gönderici profili ekleme blank euromsg express’te, gönderici profilleri özelliği sayesinde, gönderici e-postanı değiştirebilir, farklı e-posta adresleri tanımlayarak, tek üyelikle çoklu gönderici profiline sahip olabilirsin.
 • Hazır şablonlardan ücretsiz yararlanma blank euromsg express, kullanıcılarına muhteşem tasarım ve içeriklere sahip hazır şablonları ücretsiz bir şekilde sunar. Hazır şablonlardan faydalanarak, vakit kaybetmeden etkili kampanyalar oluşturabilirsin.
 • Şablon kopyalama blank euromsg express’in panelinde bulunan hazır şablonları kopyalayabilir, dilediğin; görsel, metin, logo, renk ve boyutu kullanarak kendi tasarımlarını oluşturabilirsin.
 • Özel günler için hazır şablonlar blank euromsg express kullanıcılarına; dini bayramlar, milli bayramlar ve Anneler Günü gibi özel günlerde, toplu e-posta gönderimlerinde kullanabilecekleri hazır şablonlar sunar.
 • Sürükle&bırak özelliği ile kendi şablonunu oluşturma blank euromsg express’in sürükle&bırak şablon sihirbazını kullanarak; dilediğin tasarımda kendi kampanyalarını üretebilir, kaydedebilir, ister hemen gönderebilir, istersen daha sonra göndermek üzere kaydedebilirsin.
 • Kendi hazırladığın şablonunu panele yükleme blank euromsg express, kendi hazırladığın şablonunu panele yüklemene olanak tanır. Dilersen panele yüklediğin şablon üzerinde sınırsız değişiklik yapabilirsin.
 • Responsive tasarımlar blank euromsg express ile; deskop, tablet ve mobil cihazlarda, kampanyalarında yer alan yazı ve resim gibi tüm elementler, ekran genişliğine göre yeniden şekillenir ve ekrana tam oturur.
 • Özel test listesi oluşturma blank euromsg express ile, göndereceğin test e-postası için bir “test listesi” oluşturabilir, kampanyalarının asıl alıcılarına ulaşmadan nasıl göründüğünü kolayca kontrol edebilirsin.
 • Test kullanıcılarının gönderim kotasından düşmemesi blank euromsg express ile, dilediğin sayıda test e-postası gönderebilirsin. Test e-postası gönderdiğin test kullanıcıların, gönderim kotasından düşmez.
 • Gönderi öncesi spam skor hesaplaması blank euromsg express, e-posta gönderimlerini yapmadan önce, kampanyalarının en yüksek oranda alıcıya ulaşabilmesi için spam skorunu hesaplar ve seni bilgilendirir. 0-2 puanlık spam skorunu sağlayan e-posta gönderimlerinin spam’a düşme oranı oldukça düşüktür.
 • Abonelikten ayrılan alıcıların otomatik raporlanması blank euromsg express sunduğu raporlama özelliği sayesinde, abonelikten ayrılan kullanıcılarının bilgisini sana otomatik olarak raporlar.
 • Kampanya raporlaması blank Kampanya görüntüleme geçmişi üzerinden; gönderdiğin toplu e-postalarının açılma ve tıklanma oranlarını görebilir, gönderdiğin kişi adedi ve gönderim miktarı hakkında bilgi alabilir ve spam skoruna ulaşabilirsin.
Günümüzde dijital pazarlamayı kullanmayan işletme kaldı mı?
Hadi başlayalım!

Sıkça Sorulan Sorular

Paketler

Paketimi satın aldım fakat ayın ortasında kullanım limitim doldu. Paket limitimi yükseltebilir miyim?

Evet, yükseltebilirsin. Sisteme girdikten sonra, paket ve kalan kredi sekmesinin hemen yanında bulunan “paketimi yükselt” butonuna tıklayarak, paket limitini dilediğin şekilde yükseltebilirsin.

Aylık paketimde kullanmadığım kredileri gelecek aya devredebilir miyim?
Aylık paketinde kullanmadığın krediler, gelecek aya devredilmez. Her satın aldığın pakete özel yeni krediler tanımlanır.
Aylık paketimi değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?
euromsg express’in paketler arası geçiş özelliği sayesinde, seçmiş olduğun paketi, daha sonra ister daha yüksek paketler ile istersen daha düşük paketler ile, değiştirebilirsin.
Hangi paketleri satın alabilirim? Paketlerin limitleri nelerdir?
euromsg express, farklı üye ve gönderim limitleri ile, farklı ihtiyaçlara sahip küçük işletmelere çözümler sunuyor. 5.000, 10.000, 25.000 ve 50.000 gönderim paketlerimizden istediğini seçip gönderimlere başlayabilirsin.
Aylık üyelik yenilemesi esnasında kredi kartımdan para çekilemedi. Üyeliğim iptal olur mu?
Kredi kartından ödeme alınamaması durumunda, üyeliğin silinmez ancak yeni üye yükleyemez veya e-posta gönderemezsin. Ödemen gerçekleştiği anda, euromsg express deneyimine kaldığın yerden devam edebilirsin.

Ödeme

Hangi yöntemlerle ödeme yapabilirim?
Kredi kartı ile ödeme yapabilirsin.
Hangi kredi kartlarıyla ödeme yapabilirim?
Iyzico sanal POS çözümü, tüm banka kartlarını desteklemektedir.
Kredi kartımla taksitli ödeme yapabiliyor muyum?
Şu an için taksitli satışı yapılan paketimiz bulunmamaktadır. Kredi kartınla peşin ödeme yaparak, dilediğin paketi kullanmaya hemen başlayabilirsin.
Ödeme ve fatura bilgilerimi değiştirmek istiyorum ne yapmalıyım?
euromsg express ile, kayıtlı kredi kartını üye olduktan sonra istediğin zaman değiştirebilirsin. Bunun için, “paket ve ödemeler” sayfasını ziyaret etmen gerekir. Fatura bilgilerinde bir değişiklik olması durumunda, panel üzerinde göreceğin “Destek” butonuna tıklayarak, talebini bize iletebilirsin.
Kredi kartı bilgilerim nerede saklanıyor?
Kredi kartı bilgilerin, tamamen güvenli bir şekilde Iyzico‘da saklanmaktadır.

Aradığın cevabı bulamadın mı? Farklı bir konuda desteğe mi ihtiyacın var?