Partnerlik Programı

euromsg express’e entegre olup, ister müşterilerinize kaliteli e-posta hizmetleri sunabilir, ister iş ortalıkları kurarak işletmenizi güçlendirebilirsiniz.

Kampanya Kurguları

Farklı ticari kampanya kurguları oluşturmak için her zaman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Partner API Entegrasyonu

euromsg express API entegrasyonu ile, partnerimiz olabilir, müşterilerinize hızlı ve güvenli e-posta servisi sunabilirsiniz.
Bu sayede;
· Satış süreçlerinizi kendiniz yönetebilir,
· Gönderime uygun paketleri, hesaplarınıza tanımlayabilir,
· Kullanıcılarınıza özel hesap tanımlamaları yapabilir,
· Çoklu gönderici profilini, kullanıcılarınıza tek hesap üzerinden kullandırabilirsiniz.

Entegrasyon için gerekli olan IP tanımlamaları, kullanıcı adı ve şifre bilgileri için sistem ekibimizle mutlaka iletişime geçmeniz gerekir.

Tüm Bu İşlemler ile Kullanıcılarına;

  • Çoklu liste yükleme, euromg express api entegrasyonu ile kullanıcılarına sınırsız liste oluşturma ve bu listeleri alıcılarının özelliklerine göre ayırma hizmeti sunabilirsin.
  • Mevcut şablonlara ek özel şablon yükleme, euromsg express api entegrasyonu ile kullanıcılarına kendi hazırladıkları özel şablonları da panel içerisine yükleyip, sınırsız kullanabilme ve değişiklik yapabilme hizmeti sunabilirsin.
  • E-posta gönderimi, euromsg express api entegrasyonu ile kullanıcılarına toplu e-posta pazarlama hizmetini ve bu hizmete dair tüm hizmetleri kolaylıkla sunabilirsin.
  • Detaylı raporlama, euromsg express api entegrasyonu ile kullanıcılarına göndermiş oldukları kampanyalara ait detaylı raporlamaları görüntüleyebilme ve alıcı bazlı kampanya durumunu takip edebilme hizmeti sunabilirsin.
  • Üye yönetimi, euromsg express api entegrasyonu ile kullanıcılarının panele ekleyeceği üyelere dair izin yönetimi, gönderi yönetimi ve üyelerin durum yönetimi ile ilgili tüm hizmetleri sunabilirsin.
  • Spam skor hesaplanması, euromsg express api entegrasyonu ile kullanıcılarına, kampanya gönderimi öncesi hazırladıkları şablona dair spam skorlarını görüntüleyebilme ve gerekli değişiklikleri yapabilme özelliği sunabilirsin.
  • Kullanıcı dostu arayüz, euromsg express api entegrasyonu ile kullanıcıların, kullanıcı dostu arayüz ve sürükle & bırak şablon yapısı ile kolaylıkla e-posta pazarlama içeriklerini hazırlayıp, gönderimlerini dakikalar içerisinde yollayabilirler.
  • Mobil uyumlu tasarım
    ve daha pek çok hizmeti sunabilirsin. euromsg express api entegrasyonu ile kullanıcılarına desktop, tablet ve mobil cihazlarda, kampanyalarda yer alan yazı ve resim gibi tüm elementlerin ekran genişliğine göre şekillenme özelliğini sunabilirsin.

Partnerlik Formu

Günümüz teknolojisi sayesinde sadece bir tık uzağındayız.
Hadi başlayalım!