Nasıl Kullanılır

euromsg express hesabın ile; listeni yükle, e-posta tasarımlarını oluştur, kampanyalarını kur, listene gönder ve kampanyalarının başarısını kolaylıkla ölçümle!

1. Anında Hesabını Oluştur

euromsg express, üçüncü bir kişiye ihtiyaç duymadan, kolaylıkla kullanabilmen için tasarlandı. Toplu e-postalarını hızlı ve güvenli bir şekilde gönderebilmen için, üyelik formunda yer alan e-posta adresini doldurup, şifreni oluşturarak anında hesabını oluşturabilirsin. euromsg express hesabında, dilersen bireysel e-posta adresini, dilersen şirket e-posta adresini kullanabilirsin.

2. Listeni Kolaylıkla Yükle

euromsg express hesabını oluşturduktan sonra, panelde yer alan “Üye Liste Yönetimi” sekmesi üzerinden kolaylıkla ve dilediğin sayıda liste oluşturabilirsin. Üyelerini listene ister toplu bir şekilde, istersen tek tek ekleyebilirsin. Listelerine isim verebilir, sisteme anında kaydedebilir ve dilersen toplu e-postalarını göndermeden test edebilmen için bir test listesi de oluşturabilirsin. Senin konforun için her şeyi düşündük!

Küçük veya orta ölçekli işletmeni geliştir, büyüt ve cironu katla.

blank

3. İster Hazır Şablonunu Seç, İster Kendin Tasarla

E-postalarının etkileyici bir tasarıma sahip olması, hedef kitlenin dikkatini çekmek için oldukça önemlidir. euromsg express ile, tasarım ekibine ihtiyaç duymadan muhteşem tasarımları kendin oluşturabilirsin. Sürükle bırak şablon sihirbazmızı kullanarak; dilediğin HTML kodu, görsel, buton, logo ve metni e-postana ekleyebilir, sayısız renk ve yazı stilinde kolaylıkla özgün tasarımlar yaratabilirsin. Zaman kaybetmek istemezsen, senin için oluşturduğumuz hazır şablonları kullanabilir ve dikkat çekici tasarımlara sahip e-postalarını kitlelere ulaştırabilirsin.

4. Toplu E-postalarını Gönder

Kolay bir şekilde profesyonel bir tasarıma ve etkileyici bir içeriğe sahip e-posta şablonunu oluşturdun. euromsg express ile oluşturduğun e-postanı, vakit kaybetmeden alıcılarına gönderebilirsin. E-posta konu başlığından, alt başlığa; gönderen adından, buton metni önerilerine kampanyalarının başarıya ulaşması için tüm ayrıntılara yer verdiğimiz formları kullanarak, toplu e-postalarını oluşturduğun listelere hemen gönderebilirsin.

blank

5. Raporla

euromsg express, e-posta kampanyalarının başarısını ölçümlemeni sağlayacak rapor görüntüleme araçları ile markanı büyütmene destek olur. Toplu e-postaların başarısını ölçümleyebilmen için; açılma/tıklanma oranları, gönderilen kişi adedi, gönderim miktarı, spam skoru ve Google Analytics üzerinden sunulan UTM verilerinin yer aldığı ayrıntılı raporlar sunar. Almış olduğun geri bildirimler ile, e-posta pazarlama kampanyalarının başarısını takip ve analiz edebilir, optimize ederek daha verimli hale getirebilirsin.
blank

KOBİ ve Start-up’lara Özel

Self servis euromsg express ile, küçük ve orta ölçekli işletmeni birlikte büyütelim!
blank

Maliyeti Düşük Getirisi Yüksek

Bütçe dostu euromsg express ile, kur farkını düşünmeden kampanyalarını oluştur!
blank

Kullanıcı Dostu Türkçe Arayüz

Yerli üretim euromsg express’i Türkçe paneli kullan, anında kampanyalarını oluştur!

Çağın gereklerine ayak uydurmanın vakti geldi.
Hadi başlayalım!